https://search.google.com/search-console/verification-download?resource_id=https%3A%2F%2Fplytkizkamienia.pl%2F&at=AJDi_Mj6JTjuQ7C-QclH4z0jnTRz%3A1712828744853
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jeśli chcesz postawić na nowoczesne i eleganckie materiały wykończeniowe, nie szukaj dalej - wyroby ZOYA 2.0 to okładziny ceramiczne bardzo wysokiej jakości, które znajdą zastosowanie w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Ich kolorystyka i sposób wykończenia doskonale pasują do architektury współczesnej – matowe wykończenie i nieco „przybrudzony” efekt to obecnie bardzo stylowy wybór. Można wybierać między kilkoma modnymi odcieniami, na przykład antracytowym, szarym i taupe.

Właściwości i sposoby montażu płytek gresowych ZOYA 2.0

Za wyborem okładzin ceramicznych ZOYA 2.0 przemawia również ich jakość – płytki te cechuje bardzo wysoka klasa antypoślizgowości (R11) oraz ścieralności (PEI 4). Są też rektyfikowane, dzięki czemu znakomicie się prezentują, jak również mrozoodporne, przez co doskonale sprawdzają się na zewnątrz. Cechuje je ponadto duża odporność na oddziaływanie innych zjawisk atmosferycznych, a także na zarysowania i uszkodzenia. Ich wytrzymałość na obciążenia wynosi zaś aż 700 kg. Można układać je na wiele sposobów, w tym na żwirze, piasku oraz podłożu trawiastym.

ZOYA płytki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl