https://search.google.com/search-console/verification-download?resource_id=https%3A%2F%2Fplytkizkamienia.pl%2F&at=AJDi_Mj6JTjuQ7C-QclH4z0jnTRz%3A1712828744853
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Są cenione za swoją wytrzymałość, odporność na działanie środków czyszczących oraz oczywiście charakterystyczny wygląd – płytki granitowe z wielu powodów są jednymi z najchętniej wybieranych materiałów wykończeniowych. W naszym asortymencie znajdzie się wiele rodzajów tych okładzin. Oferujemy płytki granitowe w rozmiarach 60x60x1,5 cm i 61x30,5x1 cm, a także w różnych barwach, które sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. To na przykład Sand White, Maple Red czy też Yellow Pink.

Granitowe płytki polerowane i płomieniowane

Rodzaj materiałów wykończeniowych powinien być wzięty pod uwagę podczas dopasowywania ich do miejsca, w którym chcemy je wyłożyć. Warianty płomieniowane maja szorstką, a dzięki temu antypoślizgową powierzchnię. Są bardzo uniwersalne, ale dzięki wypomnianej szorstkości świetnie sprawdzają się na zewnątrz. Okładziny polerowane zachwycają zaś wyglądem i połyskującą powierzchnią. Najlepiej sprawdzą się w aranżacjach, w których stawiamy na estetykę. To doskonały wybór do łazienek, kuchni i wszędzie tam, gdzie zależy nam na wysokich walorach dekoracyjnych.

Płytki granitowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl