https://search.google.com/search-console/verification-download?resource_id=https%3A%2F%2Fplytkizkamienia.pl%2F&at=AJDi_Mj6JTjuQ7C-QclH4z0jnTRz%3A1712828744853
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W naszym sklepie internetowym poza szeroki wyborem płytek i okładzin z różnych materiałów można zamówić też obrzeża granitowe. Znajdują zastosowanie jako wykończenie wszelkiego rodzaju nawierzchni: chodników, alejek, parkingów, tarasów czy też podjazdów. Mogą służyć do oddzielania od siebie dwóch różnych rodzajów nawierzchni z kostki lub płytek, albo odgraniczać ją od trawnika – tego typu oporniki idealnie sprawdzają się w ogrodzie. Ich zadaniem jest nie tylko zapewnienie wrażeń estetycznych, lecz także zapobieganie rozsuwaniu się kostki.

W asortymencie znajdziesz oporniki granitowe w kilku różnych rozmiarach. Oferujemy też wyroby w wersji płomieniowanej – w tym przypadku płytki poddawane są działaniu wysokiej temperatury, w wyniku czego zyskują bardziej wyblakłą barwę, chropowatą powierzchnię i efekt zmatowienia. Obrzeża z granitu wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością. Są to materiały wykończeniowe odporne na uszkodzenia – raz ozdobiona nimi nawierzchnia przetrwa długi czas w nienaruszonym stanie.

Obrzeża granitowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl